Jak działa English Speaking Club

1. Dostęp do Klubu obejmuje miesiąc kalendarzowy => jeżeli wykupujesz abonament np.: 15 października to przy abonamencie miesięcznym masz dostęp do Klubu do 14 listopada, a przy abonamencie 3-miesięcznym do 14 stycznia.

2. W Klubie regularnie odbywają się dwa rodzaje zajęć konwersacyjnych on-line na żywo: CONVERSATION 1:1 oraz CONVERSATION WITH A TEACHER.

3. Zajęcia konwersacyjne odbywają się z podziałem na grupy zaawansowania językowego: podstawowa oraz średniozaawansowana. Wyboru grupy możesz dokonać samodzielnie albo z naszym wsparciem (ankieta, konsultacja z metodykiem Klubu). Grupę zawsze możesz zmienić – zarówno na wyższą jak i na niższą.

4. CONVERSATION 1:1 to zajęcia konwersacyjne w parach (breakout rooms) z innymi Klubowiczami. Tutaj rozmawiasz na codzienne, interesujące Cię tematy. Nie ma limitu ilości udziału w zajęciach CONVERSATION 1:1 – uczestniczysz w tylu zajęciach ilu chcesz. Obecnie zajęcia odbywają się zgodnie z następującym grafikiem (kolejne terminy będą dodawane sukcesywnie):

5. GROUP CONVERSATION WITH A TEACHER to zajęcia konwersacyjne z udziałem lektora, które odbywają się w kameralnych grupach max. do 6 osób. W trakcie tych zajęć rozmowa dotyczy konkretnego tematu – każdy miesiąc to jeden temat, do którego przygotowany jest zestaw pytań pod kątem rozmowy – tak aby można było się wcześniej do nich przygotować. Na te zajęcia obowiązuje rezerwacja miejsc. W tych zajęciach możesz uczestniczyć raz w swoim miesiącu abonamentowym. GROUP CONVERSATION WITH A TEACHER odbywają się w piątki w godzinach: 18:00 oraz 19:15.

6. W trakcie trwania abonamentu masz możliwość korzystania ze wszystkich materiałów dostępnych na platformie (o tym co znajdziesz na platformie piszemy poniżej).

7. W trakcie trwania abonamentu masz możliwość uczestniczenia we wszystkich dodatkowych wydarzeniach, o których będziemy informować Cię na bieżąco. Przykładowe dodatkowe wydarzenia to: różnego rodzaju wyzwania, zajęcia z udziałem native speakerów np.: medytacja i relaksacja z Kathy, short talk Klubowiczów, panele dyskusyjne na wybrany temat. Jeżeli zajęcia dodatkowe odbywają się na żywo, to najczęściej jest to czwartek albo niedziela wieczorem.

8. W trakcie trwania abonamentu masz dostęp do dedykowanej grupy COMMUNITY. COMMUNITY wygląda trochę jak grupa na FB ale jest znacznie prostsze i zdecydowanie mniej rozpraszające. COMMUNITY to miejsce, gdzie możesz ćwiczyć pisanie w języku angielskim. To przestrzeń wystarczająco anonimowa, żeby każdy czuł się swobodnie i jednocześnie z tyloma możliwościami interakcji, żeby każdy mógł się zaangażować. Tutaj możesz wrzucać posty, pisać komentarze albo odpowiadać na komentarze innych Klubowiczów oraz zadawać pytania.

9. Co znajdziesz na platformie:

– materiały ułatwiające konwersację na dany temat, w określonych sytuacjach (HELPFUL HINTS FOR CONVERSATION = POMAGACZE). Możesz z nich korzystać bezpośrednio na platformie albo wydrukować (PDFy).

– materiały ułatwiające naukę języka angielskiego (HELPFUL HINTS FOR LEARNING ENGLISH = UŁATWIACZE)

– grafik, kalendarz do zapisów oraz link do zajęć konwersacyjnych w parach z innymi Klubowiczami (CONVERSATION 1:1)

– grafik, kalendarz do rezerwacji miejsca, tematy na dany miesiąc oraz link do grupowych zajęć konwersacyjnych z udziałem lektora (GROUP CONVERSATION WITH A TEACHER)

– informacje o tym co nowego słychać w Klubie (WHAT’S NEW)

– dostęp do COMMUNITY

– wszystkie niezbędne informacje organizacyjne oraz dane kontaktowe

10. Po wykupieniu dostępu do Klubu otrzymasz od nas kilka maili organizacyjnych, dzięki którym krok po kroku zapoznasz się z Klubem, wybierzesz grupę zaawansowania językowego oraz weźmiesz udział w zajęciach konwersacyjnych. Oczywiście w razie pytań/wątpliwości zawsze możesz do nas napisać na [email protected].


Czekamy na Ciebie – razem z nami swobodne mówienie po angielsku naprawdę jest możliwe!